21 Haziran 2011 Salı

Şıkır Şıkır (Gülben Ergen & Mustafa Sandal)
nedensiz bir şekilde sabahtan beri bu şarkıyı dinleyip salak salak gülüyorum off tanrım sonumu hiç iyi görmüyorum =)))

Başlarda birbirimiz için ölecekken, zamanla birbirimizin içinde ölmüşüz.


Yanıbaşımda olsaydın.. Her şey farklı olmaz mıydı?

Gizli gizli bakardım sana. Kirpiklerini, gözlerini, dudaklarını, ellerini teker teker incelerdim. Ezberlerdim en ufak detayını bile. Yakaladığında bakışlarımı, dudaklarımı ısırır başımı öne eğerdim. Yanaklarım kızarırdı. Tekrar bakar gülümserdim.

Yanımdan geçtiğinde kokunu tüm hücrelerime dolacak kadar çekerdim içime. Kokunu unutmamak için seni arardım gün boyu. Alışırdı hücrelerim kokuna. Sonra herkes sen kokardı. Herkes senin gibi, ama aslında hiç sen olmayacak gibi.

Artık dayanamayacak noktaya geldiğimde usulca yanına sokulurdum. Önce o tanıdık kokun karşılardı beni. Ardından ellerin, gözlerin belki de dudakların…

Çabuk alışırdım sana, tenine. Hiç yadırgamazdım ki. Biz olurduk.

Her sabah uyandığımda seni görme telaşıyla çıkardım evden. Kalbimde akıl almaz heyecan, midemde kelebekler.. Herkes kendi telaşındayken umrumda olan sadece sen.

Güzel olurdu be adam. Seninle güzel olurdu bunlar.

Korkaksın diyorsun ya. Yanımda olsaydın korkmazdım. Sıcaklığın güç verirdi bana.. Ellerimi tuttuğunda unuturdum derdimi, acımı, yenilgilerimi…

Şimdi az az yaşıyorsun içimde. Oysaki seninle güzel olmak var.

Peki mesafeler? Onlarca hayal kuracağız. Sesine, gülüşüne, kokuna, ellerine ve tenine uzak kalacağım. Dokunamayacağım ruhuna. Dayanabilecek misin?

Seni rüzgardan bile kıskanırken, konuşmaya doyamazken ben dayanabilir miyim bunlara? Dayanamam be adam. Yapamam.

Pes etmek kalır bana. Uzak durmak. Vazgeçmek..

Ama kaybettik değil mi? Şimdilik kaybettik.